O nas

Antis - firma rodzinna

Jesteśmy   rodzinną   firmą   budowlano   –   konserwatorską   działającą   w Krakowie od początku roku 1997.

Głównym zakresem naszych prac są restauracje elewacji budynków pochodzących z różnych epok stylowych, w tym konserwacja i renowacja tynków i sztukaterii, wątków kamiennych i ceglanych, wykonywanie izolacji poziomych i pionowych oraz osuszanie i drenowanie murów fundamentowych a także oczyszczanie mechaniczne i chemiczne elewacji. Wykonujemy także kompleksowe renowacje i remonty zabytkowych budynków, wraz z wymianą lub renowacją stolarki drzwiowej i okiennej, podłóg drewnianych i posadzek oraz wszelkich instalacji (elektrycznej, wodno – kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania), a także elementów metalowych i kamiennych.

Przygotowujemy kosztorysy, ekspertyzy i programy konserwatorskie.

W naszej pracy stosujemy technologie prac renowacyjnych takich firm jak sto- Ispo, Caparol, Remmers, Keim, Bolix i Baumit, znanych i sprawdzonych na rynku konserwatorskim. Dążymy w swych działaniach do przywrócenia historycznym budowlom ich dawnej świetności.

anat1a

Dlaczego Antis?

W ciągu ostatnich dwudziestu  czterech lat wykonaliśmy ponad sto dwadzieścia realizacji  renowacyjno - konserwatorskich  w  znaczących  obiektach  zabytkowych,  w tym w wielu obiektach sakralnych i budynkach mieszkalnych. Klikając tutaj znajdą Państwo listę naszych ważniejszych realizacji.

Wykonując prace w obiektach zabytkowych ściśle współpracujemy z historykami sztuki oraz artystami konserwatorami zabytków. W razie potrzeby współpracujemy również ze specjalistami różnych branż konserwatorskich, w tym z technologami i badaczami architektury.

W posiadaniu  firmy znajdują się niemieckie elewacyjne rusztowania aluminiowe oraz pełne wyposażenie sprzętowe.

Biuro naszej  firmy mieści się w Krakowie, przy al. Beliny – Prażmowskiego 69.  

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Restauracje elewacji

pochodzących z różnych epok stylowych, w tym konserwacja i renowacja tynków i sztukaterii, wątków kamiennych i ceglanych, wykonywanie izolacji poziomych i pionowych oraz osuszanie i drenowanie murów fundamentowych a także oczyszczanie mechaniczne i chemiczne elewacji.

Renowacja zabytków

Wykonujemy także kompleksowe renowacje i remonty zabytkowych budynków, wraz z wymianą lub renowacją stolarki drzwiowej i okiennej, podłóg drewnianych i posadzek oraz wszelkich instalacji (elektrycznej, wodno – kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania), a także elementów metalowych i kamiennych.

Remonty wnętrz

Realizujemy szeroki zakres prac remontowych wewnątrz budynków. Zajmujemy się wymianą lub renowacją stolarki drzwiowej i okiennej, podłóg drewnianych i posadzek oraz wszelkich instalacji.

Jesteśmy na rynku od ponad 24 lat
0
Wykonaliśmy ponad 120 realizacji
0
100% zadowolonych klientów
0